Happy Hour
Slider

Happy Hour w Warszawie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaka pora dnia jest najbardziej odpowiednia na relaks i parę niezobowiązujących drinków w obecności znajomych? Słynąca z nowoczesnych rozwiązań Warszawa kusi każdego mieszkańca i turystę do zapoznania się z ofertą Happy Hour. Restauracja The Alchemist zaprasza wszystkich miłośników dobrych smaków i atrakcyjnych okazji od poniedziałku do czwartku w godzinach 17:00-19:00. To doskonała okazja do spotkania ze znajomymi po pracy lub zabrania partnerkę na miłą randkę. Dogodne godziny trwania promocji sprawiają, że jest ona dostępna dla każdego! Każda osoba znajdująca się w lokalu, w podanych powyżej godzinach ma możliwość skorzystania z dwóch interesujących ofert:

Oferta 2 w 1

Przy zakupie dowolnego drinka ze specjalnie przygotowanego menu, otrzymasz kolejny, ten sam napój, całkowicie za darmo. Wszystkie zamówienia kierowane do kelnera w określonym czasie będą objęte promocją.

Oferta Bottomless Alchemist

Po zapłaceniu określonej kwoty w wysokości 70 zł, masz możliwość zamówienia dowolnej ilości napojów, pod warunkiem, że będą one pochodziły z menu, które znajduje się poniżej. Ilość spożytego alkoholu jest dowolna, choć należy wspomnieć, że promocja dotyczy tylko Ciebie i nie możesz przekazywać zamówionych drinków innym osobom znajdującym się w Twoim towarzystwie. Takie zachowanie może spowodować naliczenie dodatkowych kosztów.

Happy Hours w mieście Warszawa jest ofertą, która umożliwia miłe spędzenie czasu, a to wszystko w wyjątkowych okolicznościach. Drinki są serwowane w szkle chemicznym lub z suchym lodem, a dla gości głodnych dodatkowych wrażeń, czekają dania kuchni międzynarodowe, które świetnie komponują się z drinkami. Obie przedstawione oferty,2 w 1 oraz Bottomless Alchemist, dają możliwość zamówienia drinków po godzinie 17 aż do godziny 18:59. Oferty nie można łączyć z żadnymi innymi promocjami odbywającymi się w restauracji, które odnoszą się do tego samego produktu bądź mającymi miejsce w tym samym czasie.

Happy Hours Menu

W skład, specjalnie przygotowanego z okazji Happy Hour, menu wchodzą:

  • Piwa butelkoweLager z niską zawartością alkoholu oraz bezalkoholowe,
  • Wino domowe,
  • Prosecco z kija,
  • Lagery kraftowe z nalewaka(kelner udzieli Ci informacji na temat aktualnej oferty).

Ciekawą propozycję stanowią koktajle, które także są objęte Happy Hours:

  • Classic Mojto(Havana Club 3YO, Limonki, Brązowy cukier, Świeża mięta),
  • Aperol Spritz(Aperol w połączeniu z Prosecco),
  • Gin & Basil Smash(Świeża bazylia, Syrop cukrowy, Sok z limonki),
  • Espresso Martini(Wódka, Kahlua, Espresso, Syrop cukrowy),
  • Tipsy Cherry(Jim Beam, J.A. Baczewski Wiśniówka, Sok z limonki, Czekoladowy Bitter).

Jeśli nigdy przedtem nie słyszałeś o ofercie Happy Hour, odwiedź restaurację The Alchemist i przekonaj się, jak wiele Cię omijało. Profesjonalnie przygotowane drinki i przyjemnie schłodzone napoje to gwarancja udanego wieczoru. Sprawdź sam! 

Close Menu