IMPREZY FIRMOWE
IMPREZY FIRMOWE
IMPREZY FIRMOWE
IMPREZY FIRMOWE
IMPREZY FIRMOWE
IMPREZY FIRMOWE
previous arrow
next arrow
Slider

Imprezy firmowe, integracyjne, spotkania biznesowe

Praca jest bardzo ważnym elementem życia każdego człowieka, a przyjemność związana z jej wykonywaniem wiąże się nie tylko z samym spełnianiem zadań każdego dnia, ale też relacjami w miejscu pracy. By o nie dbać, a także dobrze wpływać na atmosferę w grupie pracowników przedsiębiorcy często organizują tzw. imprezy integracyjne. To świetny pomysł na oderwanie się od codziennych obowiązków i zrelaksowanie się w gronie znajomych.

Dlaczego warto wybrać naszą restaurację na spotkania firmowe? Przede wszystkim w naszym lokalu panuje przyjemna atmosfera. Zarówno wystrój, jak i nastawienie obsługi sprzyja zrelaksowaniu się i dobrej, swobodnej zabawie. Dochodzi do tego bogata oferta alkoholi i potraw. Dysponujemy także niemałą powierzchnią, dlatego uda nam się pomieścić nawet większe grupy. W okresie letnim popularnością cieszy się też nasz ogródek urządzony w estetycznym stylu. Gdzie się mieścimy? Nasz lokal, w którym organizujemy imprezy firmowe, znajduje się w Warszawie, na Placu Piłsudskiego 3. W celu organizacji spotkania, prosimy o kontakt na maila info@thealchemist.pl. Poniżej znajdują się nasze oferty set menu na spotkania grupowe.

Organizowane u nas imprezy integracyjne w Warszawie polegają przede wszystkim na dobrej zabawie, dlatego na pewno wszystkim gościom spodobają się dostępne w naszej ofercie alkohole. Są to aromatyczne wina o wspaniałym bukiecie, a także ciekawe drinki. Receptury koktajli są tworzone i układane w sposób w pełni profesjonalny, dlatego doceniłby je nawet najlepszy miksolog. Chodzi w nich nie tylko o smak, ale też przepiękne podanie. Często bowiem korzystamy z suchego lodu i zawodowego szkła chemicznego. Dla miłośników naturalnego stylu życia proponujemy drink z CBD, czyli substancją pochodzenia konopnego o prozdrowotnych właściwościach. Dochodzą do tego kraftowe piwa, które z pewnością zostaną pozytywnie odebrane przez największych smakoszy tego pieniącego się trunku. Oferujemy ciekawy sposób podania, ponieważ w naszym lokalu znajduje się tzw. Ściana Piwa, czyli miejsce z 8 kranami, z których klienci mogą nalewać alkohol samodzielnie! Nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować każdego kranika po odrobince, żeby znaleźć swoją ulubioną pozycję.

Nasz lokal jest otwarty nie tylko na imprezy firmowe, ale też spotkania biznesowe. Atmosfera naszej restauracji pozwoli poczuć się bardziej swobodnie, a rozmowy na pewno będą udane. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w ramach rezerwacji stolików.

W celu organizacji spotkania prosimy o kontakt na maila info@thealchemist.pl 

Close Menu