Menu
Menu
Menu
Menu
previous arrow
next arrow
Slider

Menu - The alchemist
Idealne miejsce na obiad

W sposób nieskromny możemy pochwalić się doskonałym menu, które zawiera masę propozycji inspirowanych potrawami z całego świata. Szczególnie bazujemy na nowojorskich i londyńskich gastropubach. Stawiamy nie tylko na smak, ale także estetykę podania, dlatego zarówno Twój wzrok, jak i kubki smakowe będą w siódmym niebie!

Szczególnym uznaniem cieszą się nasze podwędzane żeberka BBQ, czarny makaron i owoce morza, grillowane steki, ciekawe sałatki, curry, hummus, doskonałe pizze i wyśmienite burgery. Potrawy przygotowujemy na najlepszych składnikach i sprawdzonych, acz nowatorskich przepisach, dlatego wizyta w naszej restauracji jest dobrym pomysłem zarówno dla osób zwyczajnie głodnych, jak i ciekawych nowych smaków.

Interesuje Cię fajne miejsce na obiad rodzinny w Warszawie? A może chcesz spędzić miło czas ze znajomymi? Serdecznie zapraszamy do naszego lokalu! Nasi kucharze posiadają ogromne doświadczenie i pasję, co na pewno zrozumiesz, próbując naszych dań.

A może po pracy lub w dzień wolny chcesz odwiedzić fajne miejsce na drinka? W naszym menu możesz znaleźć aromatyczne wina, a także masę ciekawych koktajli. Korzystamy z unikalnych receptur, ale stawiamy też na estetykę podania, dlatego często stosujemy suchy lód czy chemiczne szkło. Takie przywiązywanie wagi do detali i podania pozwala nam, na osiągniecie poziomu, którego nie powstydziłby się żaden liczący się miksolog, z czego jesteśmy niezwykle dumni.

Miłośnicy browarnictwa natomiast mogą skorzystać z naszej oferty piw kraftowych. Proponowane przez nas trunki tego rodzaju zawsze są odpowiednio schłodzone, a przy tym zmieniamy je cyklicznie, dlatego nasi goście mogą liczyć na poznawanie nowych gatunków i wariantów tego pysznego, klasycznego napoju.

Chcąc spełnić oczekiwania wszystkich klientów, zapewniamy, że najedzą się u nas zarówno osoby na diecie wegetariańskiej, wegańskiej i bezglutenowej!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu!

Close Menu