Rodzinny obiad
Slider

Obiady rodzinne w Warszawie

The Alchemist – idealna restauracja na rodzinny obiad

Każde miasto w Polsce kojarzone jest z konkretnymi potrawami i restauracjami, charakterystycznymi dla danego regionu. Niewątpliwym wyjątkiem jest tutaj jednak Warszawa, w której możliwości wyboru mogą przyprawić o niemały zawrót głowy. Gdzie warto pójść na rodzinny obiad w Warszawie?

Miejscem godnym uwagi z całą pewnością będzie lokal The Alchemist. Od wielu innych restauracji odróżnia go bowiem niezwykła różnorodność pod kątem menu, a także wyjątkowo bogata oferta piw kraftowych. Jakie pozycje w karcie dań przykuwają największą uwagę?

Restauracja na rodzinny obiad – który region świata dominuje w The Alchemist? Przegląd menu

The Alchemist to lokal wzorowany na londyńskich gastropubach, które są znane z dań angielskich, wzbogaconych o smaki z krajów, gdzie niegdyś znajdowały się kolonie brytyjskie. Znajdziemy tu więc klasyczne dania, charakterystyczne dla deszczowej Wielkiej Brytanii, takie jak fish&chips i steki, ale też potrawy kuchni międzynarodowej, czyli curry, pizze, żeberka i sałatki. Z pewnością odnajdzie się tu każdy miłośnik dobrego jedzenie. Warto dodać, że w weekend dzieci jedzą za darmo, więc The Alchemist jest dobrym wyborem dla całej rodziny.

Restauracja dla dzieci w Warszawie – dlaczego warto odwiedzić The Alchemist z całą rodziną?

Oprócz bardzo dużego wyboru posiłków jest jeszcze jeden powód, dla którego powinieneś odwiedzić gastropub The Alchemist z całą rodziną. Mianowicie – restauracja posiada bogatą ofertę stworzoną specjalnie dla dzieci. Dzięki temu zachowasz pewność, że Twoje pociechy również wyjdą z lokalu szczęśliwe i z pełnymi brzuchami. The Alchemist jest jedną z niewielu restauracji dla dzieci w Warszawie z tak rozbudowanym menu. Ponadto karta dań została stworzona z myślą o urozmaiceniu czasu najmłodszym gościom, dlatego posiada wyjątkowy format i jest pełna zagadek, które zajmą pociechę w czasie wizyty w restauracji.

Gratka dla miłośników piwa kraftowego – samoobsługowa ściana piwa w The Alchemist

Jeśli cenisz sobie smak prawdziwego piwa, warzonego bez pośpiechu, tradycyjnymi metodami – koniecznie musisz odwiedzić The Alchemist. Gastropub bowiem, oprócz jedzenia, posiada również ścianę piwa kraftowego, którą możesz obsługiwać samodzielnie.

W celu zapewniania różnorodności i najwyższej jakości, The Alchemist współpracuje długoterminowo z kilkoma lokalnymi browarami. Dzięki temu restauracja zawsze proponuje swoim klientom świeże, smaczne, tradycyjnie warzone piwo prosto z fabryki. Co więcej,  system samoobsługowy jest bardzo wygodnie skonstruowany. Dzięki temu The Alchemist jest idealny zarówno na obiad z rodziną, jak i imprezę firmową. Zadbaliśmy również o kierowców, dlatego przygotowaliśmy ofertę piwa bezalkoholowego oraz mocktaile. Na zmotoryzowanych czeka podziemny parking, który umożliwia wygodne zaparkowanie samochodu.

 

DZIECI JEDZĄ GRATIS

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 15:00 – 18:00

SOBOTA – NIEDZIELA 12:00 – 16:00

Do każdego dania głównego z naszego Menu dla Dorosłych – jedno danie i napój z Menu dla Dzieci jest gratis

REGULAMIN

Ta oferta jest ważna od poniedziałku do piątku od 15:00 do 18:00 oraz w soboty i niedziele od 12:00 do 16:00. Ta oferta jest ważna tylko dla dzieci poniżej 18 roku życia. Danie dla dziecka jest wydawane tylko z Menu dla Dzieci a nie z Menu Głównego. Aby otrzymać danie dla dziecka w gratisie, na które składa się jedno danie i jeden napój z Menu dla Dzieci, opiekun dziecka musi zamówić jedno danie główne z naszego Menu dla Dorosłych. Aby otrzymać dodatkowe dania dla dziecka, należy zamówić dodatkowe dania główne. Jedno danie główne z Menu dla Dorosłych, upoważnia do jednego posiłku dla dziecka z Menu dla Dzieci.

Close Menu