Slider

Restauracja Bemowo Warszawa

Planujesz rodzinny obiad, wieczorny wypad ze znajomymi lub firmowe spotkanie? The Alchemist to idealny wybór na spędzenie wolnego czasu w towarzystwie pysznego jedzenia. Zapraszamy mieszańców Bemowa w Warszawie do spędzenia wspólnych chwil przy angielskich klasykach!

Kuchnia dla alergików w Gastropub The Alchemist

Przygotowując posiłki w The Alchemist dbamy o zadowolenie klienta. Wiemy, że alergie pokarmowe dotykają wielu z nas, dlatego z chęcią przygotujemy posiłek tak, abyś mógł cieszyć się z niego w 100%. Część posiłków możemy przygotować bez glutenu, możemy również pominąć któryś składnik bądź wymienić go na inny. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie.

Jedna z najlepszych restauracji dla dzieci – The Alchemist

Mieszkasz na Bemowie w Warszawie i szukasz restauracji w pobliżu, w której smacznie zjesz ze swoimi pociechami? Wybierz się do Gastropubu The Alchemist na Śródmieściu! Posiadamy bogatą ofertę dań dla najmłodszych i dużo smakołyków dla ich rodziców. Dzięki temu, że w naszej ofercie znajduje się specjalna karta skierowana do dzieci, ich opiekunowie mogą być pewni, że maluchy opuszczą nas lokal z pełnymi brzuchami. Menu dla najmłodszych pełne jest również gier i ciekawostek, dzięki czemu czas oczekiwania na posiłek będzie wypełniony atrakcjami.

W The Alchemist znajdziesz promocje dla dzieci

Cieszymy się, kiedy nasz lokal odwiedzają rodziny z dziećmi, dlatego specjalnie dla Was od w każdy weekend od 12:00 do 16:00 Wasze pociechy jedzą u nas za darmo. The Alchemist to moc niezapomnianych przeżyć kulinarnych dla Ciebie i Twojego dziecka – i to w atrakcyjnej cenie! Do każdego dania z menu dla Rodziców – jedno danie i napój gratis z menu dla dzieci. Jeśli mieszkasz na Bemowie w Warszawie i zastanawiasz się nad tym, gdzie zjeść rodzinny obiad w pobliżu – The Alchemist na Śródmieściu jest fantastycznym wyborem dla Ciebie!

Samoobsługowa ściana piwa – miejsce spotkań mieszkańców Bemowa

The Alchemist to restauracja, w której smacznie zjesz z dzieciakami, ale to także miejsce, w którym skosztujesz fantastycznego wina, koktajli oraz piwa. W naszym Gastrupubie znajduje się samoobsługowa ściana kraftowego piwa. Dodatkowo w menu znajdziesz wyselekcjonowaną ofertę win oraz koktajli. Zachęcamy również do skorzystania z możliwości dzielenia się – dlatego w karcie prezentujemy pozycje do podziału na dwie lub więcej osób. Chcemy Cię ugościć jak u siebie, dlatego każdy trunek, który serwujemy, jest wysokiej jakości alkoholem o interesującej nucie smakowej. Dzięki atmosferze, jaka panuje w The Alchemist, miło spędzisz tu czas na randce, ze znajomymi czy na spotkaniu firmowym.

The Alchemist – bogate menu

Układając nasze menu, wzorowaliśmy się na najlepszych londyńskich Gastropubach. W naszej karcie znajdują się klasyczne dania angielskiej kuchni, takie jak steki oraz fish&chips. Każdego mieszkańca Bemowa w Warszawie zachwyci bogata oferta potraw! Karta menu została dodatkowo wzbogacona o dania z byłych kolonii brytyjskich, takich jak curry. Coś dla siebie znajdą także wegetarianie – pozycje bezmięsne goszczą w menu dla rodziców i dla dzieci.

Close Menu