Slider

Restauracja Mokotów Warszawa

Szukasz odpowiedniego miejsca na pyszny posiłek? A może interesuje Cię lokal serwujący pyszne trunki, które spróbujesz razem ze swoim znajomymi? Jeżeli chcesz odwiedzić dobrą restaurację w okolicy Mokotowa, to nasz warszawski gastropub serdecznie zaprasza. Znajdziesz nas na Placu Piłsudskiego 3. Odwiedź nas, a na pewno nie pożałujesz!

Warszawa pełna jest ciekawych lokali, jednak dlaczego warto odwiedzić akurat naszą restaurację? Uważamy, że nasza oferta jest nie tylko interesująca, ale zawsze bazująca na najwyższej jakości i przyjaznej atmosferze. Wnętrze naszego gastropubu jest mało formalne, jednak prezentujące ciekawy styl, dlatego sprawdzi się nie tylko w ramach luźnych wieczorów z przyjaciółmi, ale też spotkań dotyczących pracy. Nasi pracownicy zawsze są przyjaźnie nastawieni i służą pomocą i radą. Stawiamy na swobodę, dlatego w naszej warszawskiej restauracji w okolicach Mokotowa poczujesz się jak w domu!

Wyjątkowe menu w restauracji na warszawskim Mokotowie

Nasi goście często doceniają różnorodność i  rozbudowanie naszego wyjątkowego menu. Jesteśmy osobami ciekawymi świata, dlatego stawiamy na ciekawe propozycje kuchni międzynarodowej. Z tego powodu można u nas znaleźć zaskakujące sałatki, wyśmienite burgery, żeberka, steki, curry, hummus, makarony i wiele więcej. W każdym przypadku bazujemy na dopracowanych recepturach i korzystamy ze sprawdzonych składników. Zdajemy sobie sprawę, że ludzie posiadają różne preferencje dietetyczne, dlatego posiadamy także propozycje odpowiednie dla wegetarian, wegan lub osób na diecie bezglutenowej. Z tego względu jesteśmy całkowicie przekonani, że uda Ci się u nas dobrze zjeść!

Specjaliści pracujący w naszej restauracji w Warszawie przygotowują także niebywale aromatyczne kawy, dlatego przebywając w okolicy Mokotowa, wpadnij się o tym przekonać! Oprócz napojów bezalkoholowych serwujemy także przepyszne i unikalne drinki. Nasi specjaliści korzystają z formuł, których nie powstydziłby się najlepszy miksolog. Używamy chemicznego szkła i stosujemy takie rozwiązania jak na przykład suchy lód. Dbamy również o estetyczne podanie. Jeżeli nie masz ochoty na drinka, to może skusisz się na lampkę białego, czerwonego lub musującego wina? Natomiast fanom złocistego trunku, czyli piwa możemy zaproponować naszą wyjątkową Ścianę Piwa, która posiada 8 kranów, z których nasi klienci mogą nalewać alkohol samodzielnie!

Restauracja Mokotów z ogródkiem

Zapraszamy także do naszego ogródka. Posiadamy w nim cztery prywatne cabany, które możesz wynająć dla siebie i bliskich. Mogą pomieścić od 6 do 12 osób! Przygotowujemy także rezerwacje na przykład na rzecz imprez integracyjnych firm, spotkań rodzinnych itd.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Na pewno poznasz odpowiedzi na wszelkie interesujące Cię kwestie!

Close Menu