Slider

Restauracja Ochota Warszawa

Wiemy, że podjęcie decyzji o najlepszym lokalu na obiad czy kolację bywa trudne. Dlatego w restauracji The Alchemist postaraliśmy się, aby każdy mieszkaniec Ochoty w Warszawie znalazł u nas coś dla siebie! W naszej karcie znajdziesz przysmaki i dla rodziców, i dla dzieci. Oferta kraftowych piw zachwyci także podczas firmowego spotkania czy wypadu ze znajomymi.

Restauracja rodzinna

Jeśli mieszkasz na Ochocie w Warszawie i szukasz dobrej restauracji na obiad z rodziną lub znajomymi, wzorowana na londyńskich restauracjach oferta The Alchemist to fantastyczny wybór dla Ciebie! W naszym menu znajdziesz angielskie klasyki wprost z londyńskich stołów: tradycyjne fish&chips czy pyszne steki. Ale to nie wszystko – zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była wzbogacona o dania wegetariańskie – sałatki, pizza i hummusy. W swojej ofercie mamy również dnia bezglutenowe i wegańskie. Dzięki temu każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Dania dla alergików

Wiemy, że znalezienie odpowiedniego lokalu bywa ciężkie, gdy ktoś z towarzystwa cierpi na alergie pokarmowe. Właśnie dlatego restauracja The Alchemist przychodzi z pomocą mieszkańcom Ochoty w Warszawie. Wierzymy, że przy odrobinie wrażliwości i współpracy, możemy stworzyć posiłek, przy którym nie będziesz musiał się martwić uczulającymi Cię alergenami. Przed zamówieniem posiłku daj nam znać, których składników powinieneś unikać, a my postaramy się zrobić co w naszej mocy, abyś mógł zjeść swoje wymarzone danie.

Z dziećmi najlepiej zjeść w The Alchemist

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na rodzinny obiad ze swoimi pociechami, koniecznie zajrzyj do restauracji The Alchemist. Nasza karta zachwyci każdego mieszkańca Ochoty w Warszawie. U nas do syta najedzą się także maluchy. Przygotowaliśmy specjalną kartę dań dla najmłodszych, w której znajdują się angielskie klasyki serwowane tak, aby zachwycić każdego małego smakosza. Co więcej, nasze menu dla Dzieci pełne jest ciekawostek i gier, dzięki czemu czas oczekiwania na potrawy będzie wypełniony zabawą i śmiechem!

Dzieci jedzą za FREE w The Alchemist!

Gastropub The Alchemist to doskonały wybór na rodzinny obiad z dziećmi. Lubimy, gdy wpadają do nas całe rodziny, dlatego przygotowaliśmy fantastyczną promocję dla Twoich pociech. Do każdego dania dla rodzica jeden posiłek i napój z menu dla Dzieci jest gratis! Aby skorzystać z promocji, odwiedźcie nas w sobotę lub niedzielę od 12:00 do 16:00. Czekamy na Was z niecierpliwością!

Spotkajmy się na piwo w The Alchemist

W naszym lokalu znajduje się samoobsługowa ściana piwa. W gastrupubie The Alchemist na Śródmieściu serwujemy najlepsze lokalne trunki oraz pyszne koktajle dla naszych klientów z Ochoty w Warszawie. W ofercie znajdują się piwa kraftowe, wyselekcjonowane wina oraz koktajle, których nie zapomnisz. Odkryj także nasze mocktajle, które zachwycą każde podniebienie. Ze względu na duży wybór smakołyków i wyszukanych trunków, The Alchemist to restauracja, w której spędzisz wspaniały wieczór ze znajomymi lub na firmowym spotkaniu.

Close Menu