Slider

Restauracja Praga Południe Warszawa

W restauracji The Alchemist stawiamy na zadowolenie naszych gości, dlatego przygotowaliśmy ofertę tak, aby dogodzić zróżnicowanym upodobaniom i różnym gustom. Jeśli jesteś mieszkańcem Pragi Południe w Warszawie i rozglądasz się za czymś do zjedzenia, u nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie. The Alchemist to wysoka jakość produktów, przepisy inspirowane londyńskimi gastropubami i bogaty wybór kraftowych piw w formie samoobsługowej!

Ściana piw kraftowych w The Alchemist

Gatropub The Alchemist na Śródmieściu to doskonały wybór na wieczorny wypad ze znajomymi lub na spotkanie firmowe, również dla mieszkańców Pragi, ze względu na korzystny dojazd. W naszym lokalu znajduje się wyposażona w 8 kranów ściana piwa, gdzie znajdziesz kratfowe trunki, cydr oraz prosecco. Oferta piw nie jest stała, dlatego za każdym razem, gdy odwiedzisz nasz lokal, będziesz mógł odkrywać nowe smaki. Aby korzystać ze ściany piwa bezobsługowo, wystarczy zakupić na barze tzw. Beer Card, przyłożyć kartę do czytnika pod kranem i po chwili cieszyć się pysznym napojem. Beer Card to także fantastyczny pomysł na prezent dla Twoich pełnoletnich przyjaciół! Dzięki temu solenizant będzie mógł świętować swoje urodziny przy dobrej jakości alkoholu.

Dzieci jędzą za darmo w restauracji The Alchemist!

Mieszkasz na Pradze Południe w Warszawie i planujesz rodzinny obiad? Koniecznie odwiedź gastropub The Alchemist. Uwielbiamy, kiedy przychodzicie do nas ze swoimi pociechami, dlatego przygotowaliśmy dla nich specjalne menu dla dzieci. Znajduje się tam mnóstwo przysmaków, które ucieszą każdego małego degustatora. Oprócz oferty dań, w karcie dla maluchów znajdują się gry i ciekawostki, które Dzieci mogą rozwiązywać same lub wspólnie z Rodzicami. Dzięki temu Wasz czas oczekiwania na jedzenie będzie pełen fantastycznej zabawy!

Ale to nie wszystko. U nas będziecie bawić się na całego, bo Wasze dzieci zjedzą w restauracji The Alchemist nawet ZA FREE. Do każdego posiłku dla Rodzica – jedno danie i napój z karty dziecięcej przygotowujemy za darmo. Promocja obowiązuje w weekendy w godzinach między 12:00 a 16:00. Lubimy, gdy nasz gastropub jest pełen Waszych radosnych śmiechów!

W The Alchemist inspiracje wprost z Londynu

Macie ochotę na szybką wycieczkę na obiad do Londynu? Jeśli jesteś mieszkańcem Pragi Południe w Warszawie i szukasz dobrej restauracji, zapraszamy na ekspresową podróż kulinarną do The Alchemist. Nasze dania zostały specjalnie skomponowane w oparciu o inspiracje wprost z londyńskich restauracji, dzięki czemu w menu znajdziesz angielskie klasyki: fish&chips, steki czy burgery. Dodatkowo karta została wzbogacona o przysmaki z byłych kolonii brytyjskich: nepalskie curry czy izraelską sałatkę.

Dania dla alergików

Naszym priorytetem jest, aby w restauracji The Alchemist każdy czuł się jak u siebie, dlatego przygotowaliśmy również specjalną ofertę dla osób cierpiących na alergię pokarmowe. W naszej karcie znajdują się pozycje bezglutenowe, wegańskie oraz wegetariańskie. Jesteśmy otwarci również na indywidualne kompozycje! Zanim zamówisz, daj nam znać, jakich alergenów powinieneś unikać, a my w miarę możliwości wyeliminujemy bądź zastąpimy niechciane składniki.

Close Menu