Slider

Restauracja Rembertów Warszawa

Pyszne przystawki na aperitif, szeroki wybór dań głównych i sałatek, bogata karta win i koktajli, a do tego dużo dań dla dzieci, które nasycą brzuch każdego malucha. To i jeszcze więcej znajdziesz w naszej restauracji The Alchemist, która stanowi najlepszy wybór dla mieszkańców Rembertowa w Warszawie.

Gastropub The Alchemist przychodzi z pomocą dla alergików

Restaurację The Alchemist wyróżnia wrażliwe podejście do Klienta. Nasi kucharze z wielką przyjemnością przygotują dla Ciebie posiłek tak, abyś mógł go zjeść mimo alergii pokarmowych. Przekaż nam wytyczne, a my postaramy się zrobić co w naszej mocy, aby Twoje zamówienie było wolne od uczulających Cię alergenów. Wierzymy, że przy odrobinie serdeczności i współpracy z obu stron jesteśmy w stanie wypracować rozwiązania, które umożliwią Ci zjedzenie wymarzonej potrawy z naszej karty dań, nawet mimo występujących w niej alergenów!

Warszawska restauracja dla dzieci z Rembertowa

The Alchemist posiada szeroką ofertę dań skierowaną do małych i dużych mieszkańców Rembertowa w Warszawie. Mamy specjalną kartę skierowaną dla najmłodszych, dzięki czemu Twoja pociecha opuści nasz lokal szczęśliwa i najedzona. Menu dla maluchów ma bardzo ciekawą formę, która umili czas oczekiwania na zamówienie! Jesteśmy jedną z niewielu restauracji w Warszawie, która ma tak rozbudowaną ofertę – również dla najmłodszych.

Bardzo lubimy dzieci, dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy wyjątkową promocję – Twoje pociechy zjedzą u nas za darmo danie z menu dla Dzieci! W weekendy mamy wyjątkową promocję dla dzieci, która obowiązuje pomiędzy godziną 12:00 a 16:00. W tym czasie pociechy jedzą za darmo! Restauracja The Alchemist to idealny wybór na rodzinny obiad dla mieszkańców Rembertowa w Warszawie!

Bogata karta win, koktajli i piw

Jeśli mieszkasz na Rembertowie w Warszawie i marzy Ci się wieczór pełen alkoholowych degustacji, zapraszamy do spróbowania naszej oferty win, piw i koktajli. W restauracji The Alchemist znajdziesz samoobsługową ścianę piwa, wypełnioną po brzegi najwyższej jakości kraftowymi piwami – również w wersji bezalkoholowej. Dodatkowo w karcie znajdziesz szeroki wybór wyselekcjonowanych przez nas win oraz koktajle robione na miejscu. Dzięki temu gastropub The Alchemist to wyjątkowe miejsce na spotkanie firmowe i wieczorny wypad ze znajomymi.

Inspiracje restauracji The Alchemist

Nasza restauracja wzorowana jest na gastropubach z Londynu. Znajdziesz u nas klasyczne dania kuchni angielskiej urozmaicone akcentami z terenów byłych kolonii brytyjskich. Dzięki temu oferta The Alchemist zachwyci każdego mieszkańca Rembertowa w Warszawie. W naszym menu odnajdą się smakosze tradycyjnych fish&chips oraz steków, ale też i miłośnicy pizzy czy curry lub żeberek. W ofercie znajduje się także kilka pozycji wegetariańskich – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przygotowując dania dla naszych klientów, wyjątkowo dbamy o jakość i estetykę.

Close Menu