Slider

Restauracja Wilanów Warszawa

Szukając odpowiedniego miejsca na posiłek lub spotkanie ze znajomymi w Warszawie ciężko przejść obojętnie obok oferty gastronomicznej w centrum stolicy. Jeżeli chcesz dobrze zjeść lub posiedzieć w miłym towarzystwie i spróbować pysznych trunków, to zapraszamy do restauracji The Alchemist! Stawiamy na swobodną atmosferę i aromatyczne potrawy, które na pewno trafią przez Twój żołądek do serca! 

Wilanów to dzielnica znajdująca się w niezbyt dużej odległości od centrum Warszawy, gdzie mieści się nasza restauracja przy Placu Piłsudskiego 3. Jest to urokliwa okolica pełna ciekawej architektury, co czyni z niej idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami etc. W każdym przypadku można u nas liczyć na miłe spędzenie czasu, zarówno pod kątem wygody, jak i zaspokojenia swoich kubków smakowych!

Wystrój naszego lokalu nie należy do najbardziej formalnych, jednak nadal klienci często wybierają nas jako miejsce spotkań biznesowych. Cenimy sobie swobodną atmosferę, ponieważ chcemy, żeby goście zawsze mogli czuć się u nas komfortowo. Nasi pracownicy są przyjaźnie nastawieni i z chęcią posłużą pomocą na przykład w zakresie wyboru dania, napoju itd.

Bogactwo smaków w restauracji na warszawskim Wilanowie

Jesteśmy miłośnikami podróży, a dzięki nim poznaliśmy wiele ciekawych smaków, więc tworząc nasze menu, stawiamy na potrawy międzynarodowe z różnych zakątków globu, dzięki czemu możesz się poczuć niczym w USA, Izraelu, we Włoszech itd. Jednocześnie dbamy o oryginalność naszych przepisów. Lubimy także w nietuzinkowy sposób łączyć smaki, a więc nawet największy smakosz może liczyć na ciekawe przeżycia. Sporą popularnością cieszą się nasze burgery, żeberka BBQ, steki, curry, hummus, zaskakujące sałatki, makarony itd. Korzystamy wyłącznie ze składników od sprawdzonych dostawców.

Nasza restauracja w okolicach Wilanowa w Warszawie wyróżnia się także pod kątem przepysznej, aromatycznej kawy, jednak znajdziesz u nas także wysokoprocentowe napoje oraz drinki. Stawiamy na unikalne receptury, których nie powstydziliby się najwięksi specjaliści. Wiemy, że liczy się nie tylko smak, ale też sposób podania, dlatego stosujemy suchy lód, chemiczne szkło itd. Alkohole w naszej ofercie to także wina o niesamowitych bukietach, zarówno białe, czerwone, jak i musujące. Dysponujemy również Ścianą Piwa. Znajduje się przy niej 8 kranów, z których klienci mogą korzystać samodzielnie, jeżeli wykupią wcześniej na barze naszą kartę Beer Card. Oferujemy ciekawe piwa rzemieślnicze, które zmieniają się co jakiś czas, dlatego w The Alchemist zawsze można liczyć na coś nowego!

Restauracja z ogródkiem w okolicach Wilanowa

Możemy dla Ciebie zarezerwować stolik bądź więcej miejsca. Zdarza nam się bowiem gościć całe rodziny, organizować spotkania integracyjne firm itd. Dla mniejszych grup oferujemy znajdujące się w ogródku cabany, które są wykonane w ciekawym stylu i mogą pomieścić od 6 do 12 osób. W razie pytań dotyczących rezerwacji lub jakichkolwiek innych zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie udzielą odpowiedzi!

Wybierz The Alchemist – czeka na Ciebie świetna restauracja w okolicy dzielnicy Wilanów w Warszawie.

Close Menu