Slider

Restauracja Ursynów Warszawa

Umówiłeś się na spotkanie firmowe, ze znajomymi na piwo lub zabierasz rodzinę na obiad i zastanawiasz się, jakie miejsce wybrać? Restauracja The Alchemist to świetny wybór dla mieszkańców Żoliborza w Warszawie. W naszym menu znajdują się dania inspirowane smakami z gastropubów wprost z Londynu!

The Alchemist inspirowane londyńskimi gastropubami

Jesteśmy miłośnikami angielskiej kuchni i swoją pasję realizujemy serwując naszym gościom największymi specjałami wprost z Londynu. W naszej karcie znajdziecie prawdziwe klasyki: fish&chips, soczyste steki czy wołowe burgery. Dodatkowo wśród tradycyjnej angielskiej kuchni znajdują się specjały wprost z terenów byłych kolonii brytyjskich: sałatka Majudara z Izraela i curry z Nepalu. Właśnie dlatego The Alchemist to fantastyczny kierunek dla mieszkańców Żoliborza w Warszawie. Co więcej, nasze menu wzbogacono o pozycje bezglutenowe, wegetariańskie oraz wegańskie, a dla najmłodszych smakoszy – osobna karta dań skierowana do dzieci.

Wrażliwość i współpraca w The Alchemist

Zdajemy sobie sprawę, jak wielu z nas cierpi na alergie pokarmowe, dlatego poszerzyliśmy nasze menu o pozycje dla alergików. W ofercie posiadamy dania bezglutenowe – zarówno mięsne, wegańskie, jak i wegetariańskie. Dodatkowo jesteśmy otwarci skomponować danie specjalnie dla Ciebie – w miarę możliwości możemy pominąć uczulający Cię składnik bądź zastąpić go innym. Daj znać kelnerowi przed złożeniem zamówienia, a ten na pewno przedstawi Ci alternatywy.

Ściana piwa – nowa technologia obsługi w The Alchemist

The Alchemist to świetne miejsce spotkań wieczornych dla mieszkańców Żoliborza w Warszawie. W lokalu na jednej ze ścian znajduje się samoobsługowa Ściana Piwa – dzięki niej nie spędzisz połowy wieczoru, stojąc w kolejce do baru. Z ośmiu kranów lecą różne rodzaje kraftowego piwa, a nawet prosecco i cydry. Trunki są okresowo zmieniane, dlatego za każdym razem na pewno trafisz na coś nowego. Wystarczy, że kupisz na barze pre-paidową kartę Beer Card, a w dowolnym momencie wieczoru będziesz mógł podejść do wolnego kranu z piwem. Przy każdym kranie znajduje się czytnik, do którego przykłada się kartę, aby zwolnić blokadę i cieszyć się kraftowym piwem bez kolejek przez cały wieczór! To ciekawa atrakcja podczas firmowego wypadu i świetny prezent na urodziny dla osoby, która ukończyła 18 lat.

Zjedz z dziećmi w The Alchemist

Poszukujesz dobrej restauracji pobliżu Żoliborza w Warszawie? Wpadnij do The Alchemist na warszawskim Śródmieściu, gdzie znajdziesz całe menu skierowane tylko do maluchów. A w środku propozycje najlepszych klasyków wprost z Londynu: frytki z rybą w panierce, nachosy z serem i pyszna pizza Margarita. W karcie dań dla dzieci ukryliśmy gry i ciekawostki, które urozmaicą maluchom i rodzicom czas oczekiwania na jedzenie.

A dzieciaki jedzą ZA DARMO!

W gastropubie The Alchemist także mieszkańcy Żoliborza w Warszawie mogą skorzystać ze specjalnej oferty dla Dzieci. Uwielbiamy, gdy przychodzicie do nas na rodzinne obiady, dlatego, aby umilić Wam pobyt w naszej restauracji, Wasze dzieci jedzą u nas ZA FREE. Zapraszamy na obiad z dziećmi w weekendy w godzinach między 12:00 a 16:00, a do każdego posiłku dla rodzica – jedno danie z napojem z menu dziecięcego gratis.

Close Menu