Wieczór kawalerski
Slider

Wieczór kawalerski w restauracji w Warszawie

Jeżeli marzy Ci się niezapomniany wieczór kawalerski,  Warszawa może być dla Ciebie i Twoich kolegów polskim Las Vegas! Stolica z pewnością kusi różnorodnością ofert i trudno wyłonić z nich te naprawdę wyjątkowe, jednak organizując u nas swój wieczór kawalerski, zyskujesz atmosferę rodem z londyńskiego gastropubu. Gwarantujemy, że w naszym lokalu poczujecie się wyjątkowo, a Wasza męska przyjaźń zostanie scementowana przy pysznym jedzeniu i wyśmienitym, lokalnym piwie kraftowym.

Restauracja na wieczór kawalerski w Warszawie

Zastanawiasz się, czy restauracja to dobry wybór na kawalerski? Warszawa jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się miastem i ma do zaoferowania wiele ciekawych miejsc na spędzenie męskiego wieczoru. Jednak tylko w naszym gastropubie odnajdziesz kameralną atmosferę, połączoną z pysznym jedzeniem, nietuzinkowymi cocktailami i piwem kraftowym. Naszym klientom oferujemy do wynajęcia 4 klimatyczne cabany, które przywodzą na myśl gorący Dubaj, szaloną Ibizę, dynamiczne Sydney i tropikalne Bali. Wszystkie mieszczą od 6 do 12 gości i możesz je zarezerwować na cały wieczór. Będziesz w nich mógł, swobodnie i w kameralnej atmosferze, uczcić te ostatnie chwile męskiej wolności w towarzystwie swoich przyjaciół. Cabany sa dostępne w okresie wiosenno-letnim oraz wczesną jesienią. W czasie, gdy temperatura zacznie spadać, oferujemy naszym klientom stoliki wewnątrz lokalu. Zapraszamy serdecznie do rezerwacji!

Wieczór kawalerski dla miłośników piwa

Jeśli Ty i Twoi koledzy jesteście prawdziwymi koneserami złocistego trunku, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą jedyną w swoim rodzaju Ścianą Piwa! To jedna z najbardziej pomysłowych, szybkich i innowacyjnych metod podawania tego alkoholu. Do dyspozycji naszych gości jest aż 8 kranów, z których mogą sobie samodzielnie nalewać piwo, prosecco czy cydr. W naszej restauracji Ty i Twoi przyjaciele możecie urządzić sobie niezapomnianą degustację lokalnych piw kraftowych jako główną atrakcję tego wieczoru. Nudny kawalerski? Warszawa Ci na to nie pozwoli! 

W naszej restauracji odnajdą się nie tylko miłośnicy piwa. Jeżeli chcesz swoim znajomym zapewnić miłą atmosferę i dobre alkohole, ale również pyszne jedzenie, nasz gastropub to idealne miejsce na Twój wieczór kawalerski. Warszawa ma wiele lokali serwujących dania z całego świata, ale tylko my zapewniamy prawdziwe bogactwo smaków i aromatów. Dbamy o każdy szczegół naszych potraw, także o sposób ich podania. W naszej restauracji używamy m.in. szkła chemicznego i suchego lodu. Jesteśmy miejscem tworzonym z pasją, dla ludzi lubiących poznawać nowe smaki i się nimi rozkoszować. Dlatego, jeśli pragniesz, by Twój wieczór kawalerski zamienił się w prawdziwą ucztę połączoną z degustacją wyjątkowego alkoholu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W wieczorze kawalerskim nie chodzi przecież o typowe „męskie” atrakcje i zabawę do białego rana, ale o celebrowanie męskiej przyjaźni, w momencie, gdy przed Tobą lub którymś z Twoich przyjaciół, niedługo otworzy się nowy etap życia. W celu zorganizowania wieczoru kawalerskiego zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres info@thealchemist.pl. Zorganizujemy wyjątkowy wieczór i zaproponujemy korzystne oferty. Dostosujemy również menu do oczekiwań i preferencji gości. Zadbamy o to, żeby Twój wieczór kawalerski został zapamiętany na długo.

Close Menu