Zaręczyny
Slider

Restauracja na zaręczyny w Warszawie

Marzą Ci się zaręczyny w klimatycznym miejscu, w towarzystwie pysznego jedzenia i nietuzinkowych cocktaili? Planujesz oświadczyny w Warszawie i szukasz odpowiedniego lokalu? Idealne miejsce to nasza pełna smaków i aromatów, romantyczna restauracja. Warszawa to dynamiczne, tętniące życie miasto, ale w naszym gastropubie znajdziesz spokój i kameralną atmosferę. Od dawna wiadomo, że przez żołądek do serca, a u nas po prostu miłość wisi w powietrzu! Niejedna para świętowała zaręczyny w The Alchemist, które były początkiem nowego etapu w życiu zakochanych.

Idealne miejsce na oświadczyny

Restauracja na zaręczyny? Warszawa ma do zaoferowania wiele nastrojowych miejsc, ale to nasz lokal został zainspirowany klimatem londyńskich gastropubów. U nas Ty i Twoja druga połówka poczujecie się swobodnie i będziecie mieli okazję poznać smaki całego świata, ponieważ oferujemy w menu dania kuchni międzynarodowej. Możecie także spróbować jedynych w swoim rodzaju cocktaili. Jeżeli natomiast jesteście fanami piwa, w naszej ofercie znajdziecie wyjątkowe, lokalne piwa kraftowe. Niebanalną atrakcją naszej restauracji jest z pewnością Ściana Piwa. Będziecie mieć do dyspozycji aż 8 kranów, z których płynie nie tylko znakomite piwo, ale również prosecco i cydr. Oświadczyny w Warszawie wcale nie muszą być sztampowe! 

Romantyczna kolacja i zaręczyny w klimatycznym miejscu

Jeśli chcesz zaskoczyć swoją wybrankę, ale martwisz się, że jeśli zaprosisz ją na wykwintną kolację, z pewnością domyśli się Twoich zamiarów, my przyjdziemy Ci z pomocą! Typowa romantyczna restauracja w Warszawie może przywodzić na myśl miejsce z ciężką, sztywną atmosferą, a zaproszenie do niej swojej drugiej połówki, zwłaszcza jeżeli na co dzień unikacie takich lokali, z pewnością popsuje niespodziankę. Natomiast, jeśli zabierzesz ją do naszego gastropubu możesz liczyć, że Twoje zamiary pozostaną dla niej tajemnicą. Oboje poczujecie się zrelaksowani i skupicie się tylko na własnej miłości. Spróbujecie naszych znakomitych potraw, zawsze pięknie podanych. Estetyka naszych dań, jest dla nas równie ważna, tak jak ich smak, dlatego do ich serwowania wykorzystujemy m.in suchy lód i szkło chemiczne. Z naszą pomocą możesz sprawić, że Wasze zaręczyny będą nie tylko wyjątkowe, ale zyskają również smak i zapach. Będziecie mogli wracać do tej chwili za każdym razem, gdy skosztujecie tych samych pozycji z naszego menu, co w ten szczególny dla Was dzień! 

Obawiasz się, że nie ma bardziej banalnego miejsca niż restauracja na zaręczyny? Warszawa to Twoim zdaniem mało romantyczne miasto? Nasz klimatyczny gastropub jest jednak na tyle wyszukany, a atmosfera w nim niepowtarzalna, że naprawdę nie musisz się tym martwić! Pomysłowe menu, przyjazne weganom, wegetarianom i osobom na diecie bezglutenowej, intrygujący wystrój, a także niestandardowy wybór alkoholi z pewnością jedynie dodadzą charakteru, tej, i tak już wyjątkowej w Waszym życiu, chwili. W naszej restauracji, oświadczyny w Warszawie to kapitalny pomysł! Jeśli jesteś zainteresowany oświadczynami w naszej restauracji, napisz na info@thealchemist.pl. Pomożemy w organizacji i zaplanujemy Wasz wyjątkowy wieczór!

Close Menu