IMPREZY OKOLICZNIOŚCIOWE

Prywatna lub firmowa impreza okolicznościowa? Niezobowiązujące spotkanie czy impreza okraszona na życzenia Gości oprawą muzyczną DJ-a? The Alchemist to świetny wybór!


The Alchemist wyróżnia się nie tylko świetną lokalizacją i oryginalnym, stylowym wystrojem, ale przede wszystkim szeroką ofertą kulinarną, również w wersji Vege oraz niezwykłą ofertą barmańską. Samo położenie naszych restauracji w centrum miasta, zarówno na ulicy Poznańskiej, jak i Grzybowskiej sprzyja organizacji prywatnych i firmowych spotkań. Można do nas dojechać autobusami, tramwajami, a w niedalekim sąsiedztwie znajdują się stacje metra.

W naszym menu znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy polskiej kuchni, jak i egzotycznych smaków. Znakomite żeberka BBQ, sezonowane steki, krewetki Black Tiger czy ośmiornica, a to wszytko serwowane na gorącej bazaltowej Lawie. Dania główne, przekąski, a także desery!

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie dlatego prosimy o wysłanie swojego zapytania ze szczegółami wydarzenia, a my przygotujemy odpowiednio dostosowaną ofertę.

Image
Image

W The Alchemist wszystko zaskakuje, tak jak Barmani przygotowując klejnoty wśród koktajlii vintage – Old Fashion, Negroni czy Kraken Manhattan. Dodatkowo nasi mistrzowie sztuki mieszania trunków oferują autorskie cuda w wyjątkowej prezentacji.

Możesz również umówić się na spotkanie w celu obejrzenia naszych przestrzeni. Serdecznie zapraszamy, chętnie opowiemy „na żywo” o wyjątkowości The Alchemist! Poznaj nas bliżej, a gwarantujemy, że Ty i Twoi Goście zostaniecie z nami na dłużej.
Do zobaczenia wkrótce!

The Alchemist w liczbach

The Alchemist Grzybowska

Liczba miejsc siedziących:

Sala główna: Sala VIP:

80 miejsc 40 miejsc

Liczba miejsc stojących:

Sala główna: Sala VIP:
100 miejsc 40-50 miejsc

The Alchemist
Poznańska

Liczba miejsc siedziących:

Sala główna: Sala boczna: Sala dolna: Sala VIP:
40 miejsc 20 miejsc 25 miejsc 12 miejsc

Liczba miejsc stojących:

Cały lokal:
140 miejsc