ŚCIANA PIWA
ŚCIANA PIWA
ŚCIANA PIWA
previous arrow
next arrow
Slider

Samoobsługowa Ściana Piwa - piwa kraftowe

The Alchemist

Zastanawiasz się, gdzie warto się wybrać na piwo kraftowe w Warszawie? W takim razie serdecznie zapraszamy do naszego lokalu! Co powoduje, że wyróżniamy się na tle innych podobnych miejsc? Oferujemy jedną z najbardziej innowacyjnych, najszybszych i bardzo ciekawych metod podawania piwa. Stosowane przez nas rozwiązanie bowiem pozwoli Ci bez trudu nalać sobie złocisty trunek samodzielnie!

SAMOOBSŁUGOWA ŚCIANA PIWA

LOKALNE PIWA KRAFTOWE

Współpracujemy z wieloma lokalnymi browarniami, a piwa na kranach dobieramy tak, aby była rozmaitość smaku i różnorodność gatunków. Napisz do nas po aktualną listę piw na kranach. Masz ulubione piwo – daj nam znać, a postaramy się je dodać na kran.

IDEALNA NA IMPREZY FIRMOWE

Organizując spotkanie firmowe, oferujemy więcej niż tylko pyszne jedzenie i drinki – Ściana Piwa to interaktywny gadżet który zachęca wszystkich do integracji w mniej formalnej otoczce. Jest to super rozwiązanie na przełamanie pierwszych lodów. 

BEZ KOLEJEK

Bez kolejek i bez czekania, goście przy użyciu karty magnetycznej zakupionej u kelnera i doładowanej na dowolną sumę, sami mogą podejść do ściany i nalać sobie trunek – na początek na spróbowanie, potem do pełna. Płacimy tylko za trunki nalane.

Nasza Ściana Piwa została wyposażona w 8 kranów, z których możesz nalać sobie nie tylko pyszne piwo, ale też prosecco lub cydr! Niezależnie od swoich preferencji smakowych, na pewno znajdziesz u nas coś odpowiedniego dla siebie! Doskonale wiemy, że miłośnicy piw kraftowych uwielbiają próbować nowych rzeczy, dlatego nasza oferta cyklicznie się zmienia, więc zawsze możesz liczyć na coś nowego!

Ściana Piwa bazuje na nowoczesnej technologii. Nie wiesz, jak z niej skorzystać? Wystarczy, że kupisz tzw. Beer Card w naszym barze. Następnie podejdź do kranu z wybranym przez siebie trunkiem i umieść kartę w czytniku pod ekranem. Dzięki temu zwolni się blokada, a Ty nalejesz sobie chłodnego napoju. W miarę nalewania zobaczysz, jak pieniądze uchodzą z karty. Saldo jest dostępne na ekranie, dlatego będziesz wiedzieć, kiedy ponownie doładować kartę.

Ceny w menu dotyczą standardowej ilości danego napoju (np. 500 ml dla piwa, 150 ml dla prosecco). Jeżeli szukasz ciekawego pomysłu na prezent, to taka karta może być idealną propozycją dla osoby, która ukończyła 18 lat.

Takie rozwiązanie pozwala klientom zaoszczędzić masę czasu i skrócić kolejki, a przede wszystkim skosztować każdego z dostępnych smaków i wybrać ten najbardziej odpowiedni dla siebie.

Wpadnij do The Alchemist – wypij najlepsze piwa kraftowe w Warszawie