ŚCIANA PIWA
ŚCIANA PIWA
ŚCIANA PIWA
previous arrow
next arrow
Slider

Samoobsługowa Ściana Piwa

The Alchemist

W The Alchemist kochamy najnowszą technologię, szczególnie w kwestii serwowania naszym gościom najlepszego, zimnego piwa w szybki i nietuzinkowy sposób.
Ściana Piwa to 8 (samoobsługowych) kranów, z których można nalać jeden z fantastycznych trunków: piwo, Prosecco czy też odświeżający cydr. Oferta zmienia się cyklicznie. 

SAMOOBSŁUGOWA ŚCIANA PIWA

LOKALNE PIWA KRAFTOWE

Współpracujemy z wieloma lokalnymi browarniami, a piwa na kranach dobieramy tak, aby była rozmaitość smaku i różnorodność gatunków. Napisz do nas po aktualną listę piw na kranach. Masz ulubione piwo – daj nam znać, a postaramy się je dodać na kran.

IDEALNA NA IMPREZY FIRMOWE

Organizując spotkanie firmowe, oferujemy więcej niż tylko pyszne jedzenie i drinki – Ściana Piwa to interaktywny gadżet który zachęca wszystkich do integracji w mniej formalnej otoczce. Jest to super rozwiązanie na przełamanie pierwszych lodów. 

BEZ KOLEJEK

Bez kolejek i bez czekania, goście przy użyciu karty magnetycznej zakupionej u kelnera i doładowanej na dowolną sumę, sami mogą podejść do ściany i nalać sobie trunek – na początek na spróbowanie, potem do pełna. Płacimy tylko za trunki nalane.

Close Menu